E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.

Kodėl verta pas mus dirbti

UAB “Omniva LT“  - tai estiško kapitalo įmonė, teikianti skubių siuntų, savitarnos terminalų paslaugas bei kompleksinius logistikos sprendimus.

„Omniva LT“ kiekvieną dieną pristato džiaugsmą Lietuvoje nuo 2014 m. Valdydami didžiausią 300 paštomatų tinklą šalyje, Lietuvos gyventojų nuomone, esame pirmasis pasirinkimas siųsti arba gauti siuntas paštomatais. Mūsų komanda prisideda prie spartaus e. komercijos augimo, kurdami ir vystydami inovatyvius sprendimus, skirtus gerinti verslo patirtį prekiaujant internetu, bei vartotojų džiaugsmą, apsiperkant internetu.

 

Omniva įmonėse dirba virš  2 500 darbuotojų. Dauguma jų dirba ir gyvena Estijoje. Šios bendrovės dukterinėje įmonėje Lietuvoje samdoma iki 100 darbuotojų įvairios specializacijos darbuotojų, kuriems suteikiamos puikios tobulėjimo galimybės. Vieni jų kiekvieną dieną bendrauja su klientais, kiti pristato įvairias siuntas, dar kiti - atsižvelgdami į kliento poreikius, siūlo logistinius sprendimus.

Mūsų pati didžiausia vertybė - atvirai mąstantys, sprendimus randantys ir patikimi darbuotojai. Vertiname jų siekį tobulėti ir jo augimą drauge su įmone. Investuojame į personalo kvalifikacijos kėlimą ir mokymą, skatiname darbuotojų kopimą karjeros laiptais įmonės viduje. Išreiškiame dėkingumą ir drauge švenčiame tiek didelius, tiek mažus pasiekimus. Kartu ruošiame puikius renginius – organizuojame vasaros žaidynes, komandines rungtis, informacijos dienas. Omniva grupės įmonėse dirba žmonės mėgstantys judėti ir besirūpinantys savo sveikata. Mūsų darbuotojai turi galimybę užsiimti įvairiomis sporto šakomis visose Baltijos šalyse. Didelį dėmesį skiriame darbo saugumui, rūpinamės darbuotojų sveikata ir vertiname jų artimuosius.
Mūsų didžiausia vertybė - orientavimasis į klientus ir patikimi bei atviri naujovėms darbuotojai. Teikiame didelę reikšmę mūsų darbuotojų tobulėjimui ir jų augimui drauge su įmone. Siūlome tiek vadovams, tiek ir specialistams įvairias tobulėjimo programas, investuojame į jų mokymąsi ir sudarome palankias sąlygas kopti karjeros laiptais įmonės viduje.

Didelį dėmesį skiriame gamybos saugumui ir siūlome savo darbuotojams įvairias lengvatas, kurios užtikrina jų gerą savijautą. Suteikdami šias lengvatas rūpinamės mūsų darbuotojų ir jų artimųjų sveikata.
Visi kartu švenčiame itin reikšmingus ir mažiau reikšmingus pasiekimus. Vertiname daug metų išdirbusius darbuotojus, švenčiame jų darbo jubiliejus.

UAB „Omniva LT“ dirba žmonės, mėgstantys judėjimą ir besirūpinantys savo sveikata. Darbuotojai turi galimybę užsiimti įvairiomis sporto rūšimis visoje Lietuvoje.
VERSLO KLIENTAS Prisijungti
PRIVATUS KLIENTAS Prisijungti

Pagrindinis ofisas: Kauno g. 10, Ramučiai
LT-54466 Kauno rajonas
Vilniaus padalinys: Kirtimų 47-210, LT-02244 Vilnius

Įmonės kodas 300087912
PVM mokėtojo kodas LT100001549013
Bankas SEB bankas
A/s LT06 7044 0600 0472 4666

Informacija apie paslaugas klientams:
8 700 55077
Darbo laikas: I-V 8:00-19:00