E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later. 

Mūsų pokyčių istorijaMūsų istorija oficialiai prasideda 1918 m. lapkričio 13 dieną, kai buvo iš naujo atkuriama Estijos Respublika, kuri perėmė Talino pašto ir telegrafo buveinę iš vokiečių ir įkūrė savo nacionalines pašto paslaugas. Istorija tęsėsi 95 metus, per kuriuos įvyko daug įdomių ir svarbių įvykių. Dabar, 2014-aisiais metais, mes pradedame naują etapą. Šio etapo pavadinimas yra Omniva.

Mes visuomet buvome šalia žmonių, koks vadovas bevadovautų valstybei, nepaisant partijų valdžioje ar pučiančio vėjo krypties. Mūsų tikslas visada buvo atverti namams pasaulį. Mes visada siekėme, kad žmonės galėtų bendrauti tarpusavyje, išsiųsti prekes ar keistis informacija. Šie dalykai liko nepakitę per visą amžių, kiek dirbome ir jie išlieka nepakitę dabar.

Vis dėl to, mūsų kasdieninis gyvenimas pasikeitė. Sparti informacinių technologijų ir komunikacijos plėtra lėmė negrįžtamus pokyčius šiuolaikinių žmonių bendravime. Pasikeitė ir jų vartojimo įpročiai. Šiandien perkame prekes iš internetinių parduotuvių Kinijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Vokietijoje, mus identifikuoja pagal asmens tapatybės korteles, o ryšį su draugais ir šeima visame pasaulyje palaikome naudojant elektroninį paštą ir pokalbių programą Skype.

Norint apsipirkti, nebereikia laukti autobuso ar tikrinti parduotuvės darbo laiką, o norint parašyti laišką draugui, nebereikia įdėti popieriaus lapo į voką ir užklijuoti pašto ženklą. Dėka kompiuterio ar išmaniojo telefono, jūs esate tik per žingsnį nuo parduotuvės, banko, pašto, balsavimo kabinos ar draugo namuose. Estijos Paštas ne tik atlaikė šiuos pokyčius, bet ir pristatė savuosius.

Naujos galimybės įgalino Estijos įmonę augti ir eiti į priekį. Mes ėmėmės veiklos kitose valstybėse – ir dabar visas Baltijos regionas yra mūsų namų rinka. Mes taip pat padedame kitoms įmonėms pasiekti užsienio rinkas, o sukūrę e-sprendimus palengviname įmonėms darbą. Mūsų dėka, įmonės gali siųsti savo sąskaitas, dokumentus ir korespondenciją skaitmeninėje erdvėje, taupyti įmonės kaštus bei prisidėti prie gamtos tausojimo. Mes darome verslą paprasčiau ir greičiau bei padedame kurti sėkmės istorijas.

Esame pirkėjų ir pardavėjų partneris. Greitai pristatome prekes, perkamas internetu iš tolimų šalių į pirkėjo namus, ofisą ar netoliese esantį savitarnos terminalą. Mūsų stiprybė yra daugybė kanalų ir gebėjimas derinti kelis informacijos ir prekių pristatymo būdus pagal kiekvieno individualius poreikius.

Esame tarptautinė logistikos kompanija. Tradicinės pašto paslaugos, kur prasidėjo mūsų istorija, dabar sudaro tik trečdalį mūsų verslo. Ko pasekoje Estijos Pašto vardas augo itin nežymiai. Šis gerai žinomas ir tradicijomis turtingas vardas išliks ir jį pamatysite, kai tik apsilankysite estų pašto skyriuose ar Estijos gatvėse sutiksite, skubančius pristatyti laiškus, paštininkus. Visgi, nuo šiol mūsų tarptautinės logistikos kompaniją pažinsite nauju pavadinimu. Mūsų vardas Omniva.


 
Omniva logo
 
 
 

Ką Omniva reiškia?Mūsų naujas vardas Omniva kilęs iš lotyniško žodžio omni, reiškiančio viskas iš vienų rankų, viskas viename, viską. Tai apibūdina mūsų teikiamus “viskas iš vienų rankų " sprendimus klientams, nes mes apjungiame fizinį ir skaitmeninį pasaulius per mūsų kanalų tinklą .

Mūsų logotipas yra žiedas - pirmoji mūsų pavadinimo raidė - ir simbolizuoja amžinąjį judėjimą. Žiedas simbolizuoja vienybę ir begalinę galimybę, nesibaigiantį judėjimą, vienu metu besisukančią pradžią ir pabaigą . Tai yra mūsų tikslas - viskas turėtų judėti. Žiedas gali būti uždaras simbolis, tačiau mes galime sujungti kanalus, skirtus perkelti informaciją ir prekes klientams. Tai taip pat atvaizduota mūsų logotipe , kuriame žiedas perlaužtas į dalis ir sukurtas iš naujo, kaip nauja visuma. Mes galime naudoti šias dalis kuriant individualius sprendimus, idealiai tinkančius kiekvienam klientui. Mūsų žiedas yra sudarytas iš įvairių spalvų gamos, o kiekviena spalva žiede turi savo konkrečią reikšmę.

Pirma, mūsų žiedas yra oranžinės spalvos. Tai yra Estijos Pašto spalva ir ji atspindi visą mūsų istoriją, kuria mes visi didžiuojamės. Oranžinė simbolizuoja mūsų šimtmečio patirtį ir įgytas žinias. Šalia oranžinės, yra šiek tiek šviesesnė oranžinė spalva, kuris yra tarsi naujesnė originalo sąsaja. Šviesesnė oranžinė atspindi mūsų naują požiūrį ir mūsų jaunystę.

Norint būti stipria ir augančia kompanija, mums reikia jėgų ir energijos augti. O tai atspindi raudona mūsų logotipo spalva. Teisingiausias rausvo atspalvio pavadinimas būtų rožinė (ang. Ruby Red), ir tai yra vienas iš naujausių atspalvių spalvų paletėje, kuri asocijuojasi su naujovėmis ar inovacijomis. Mes dirbame, nes norime būti geriausiu logistikos pavyzdžiu Baltijos regione. Tam pasiekti mums reikia naujų idėjų ir požiūrio.
VERSLO KLIENTAS Prisijungti
PRIVATUS KLIENTAS Prisijungti

Pagrindinis ofisas: Kauno g. 10, Ramučiai
LT-54466 Kauno rajonas
Vilniaus padalinys: Kirtimų 47-210, LT-02244 Vilnius

Įmonės kodas 300087912
PVM mokėtojo kodas LT100001549013
Bankas SEB bankas
A/s LT06 7044 0600 0472 4666

Informacija apie paslaugas klientams:
8 700 55077
Darbo laikas: I-V 8:00-19:00