E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.
28.03
2022

Dėmesio! Vis dar pastebimi sukčiavimo atvejai, prisidengiant OMNIVA vardu

Vis dar sulaukiame pranešimų apie sukčiavimo atvejus Lietuvoje, kai internetiniai sukčiai, naudodamiesi mūsų bendrovės vardu, bando išvilioti mokėjimo kortelių duomenis. Prašome būti atsargiais ir atidžiai vertinti gaunamą informaciją. Kviečiame susipažinti su situacija.

Sukčiai apsimeta skelbimų portale parduodamos prekės pirkėjais ir prašo pardavėjo atsiųsti prekę OMNIVA paštomatu. Tuomet išsiunčia pardavėjui nuorodą į netikrą tinklalapį su forma, kurioje prašoma užpildyti kreditinės kortelės duomenis.

Informuojame, kad OMNIVA neteikia tarpusavio atsiskaitymo paslaugų! Prašome būti atidiems, patariame neatidarinėti siunčiamų nuorodų ir jokiu būdu neįvesti savo mokėjimo kortelės duomenų įtartinuose tinklalapiuose.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad „Omniva LT“ turi du oficialius tinklapius: www.omniva.lt ir savitarnos portalą www.mano.omniva.lt/.

Kaip atskirti, ar tinklalapis oficialius ir saugus? Atsidarius tinklalapį visuomet pažiūrėkite į svetainės pavadinimą paieškos eilutėje. Jei paieškos eilutėje matote ne www.omniva.lt  ar www.mano.omniva.lt/  interneto adresus, o tik dalį jų, ar kitokią, panašią žodžių kombinaciją – tinklalapis netikras.

Raginame būti ypač atsargiems tvarkant savo asmens duomenis. Čia galite rasti informaciją, kaip įprastai vyksta siuntimas registruojant per e. savitarną.

Pastebėjus sukčių veiklas, prisidengiant OMNIVA vardu, prašome nedelsiant pranešti klientų aptarnavimo skyriui el. paštu [email protected] , taip pat pranešti Lietuvos policijai tel. 112.

Atgal

Atgal į naujienų pagrindinį puslapį

Savitarna verslui Prisijungti
Savitarna privatiems Prisijungti

Pagrindinis ofisas: Kauno g. 10, Ramučiai
LT-54466 Kauno rajonas
Vilniaus padalinys: Kirtimų 47-210, LT-02244 Vilnius

Įmonės kodas 300087912
PVM mokėtojo kodas LT100001549013
Bankas SEB bankas
A/s LT06 7044 0600 0472 4666

Informacija apie paslaugas klientams:
8 700 55077
Darbo laikas: I-V 8:00-19:00