E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.

Pasiruoškite Kalėdoms su mumis - ką būtina žinoti?

 


Registruokite siuntą patogiai mano.omniva.lt savitarnoje

 
Išvenkite eilių prie paštomato - registruokite siuntą patogiai ir greitai e. savitarnoje mano.omniva.lt. Registruojant siuntą internetu, taikoma mažesnė kaina, nei prie paštomato.

Nurodytame laukelyje įveskite „Mano Rimi" lojalumo kortelės numerį ir 10 centų už kiekvieną užregistruotą siuntą jums sugrįš „Mano Rimi" pinigais!


Pakuokite siuntas atsakingai

 
Pakuodami siuntas taisyklingai, išvengsite daugybės nesklandumų. Popieriniai ir plastikiniai apsipirkimo maišeliai, blogai parinktas pakuotės dydis, dažymo juostos naudojimas – dažniausiai pasitaikančios klaidos pakuojant siuntas. Dėl šios priežasties netinkamai supakuotos siuntos transportavimo ir rūšiavimo metu pasimeta ar susiduria su kitais iššūkiais. Tam, kad siunčiama dovana saugiai pasiektų gavėją, visada patariame naudoti tvirtą išorinę pakuotę, vidaus užpildus bei kitas apsaugines medžiagas.

Daugiau informacijos, kaip taisyklingai pakuoti siuntas, galite rasti čia.


Nepamirškite – viename skyrelyje gali laukti kelios siuntos

 
Atvykę atsiimti siuntos, atkreipkite dėmesį, kiek siuntų yra palikta viename skyrelyje. Maždaug tuo pačiu metu iš skirtingų vietų į tą patį paštomatą užsakytos siuntos gali būti pristatytos į vieną paštomato skyrelį. Tikimės, kad ši naujovė ne tik pagreitins siuntų atsiėmimo procesą, bet ir padės efektyviai panaudoti visus paštomato skyrelius, kurie šventiniu laikotarpiu – ypač reikalingi.

Jeigu per klaidą neišimsite visų siuntų, nepraėjus 15 min. su tuo pačiu kodu skyrelį galėsite atidaryti dar kartą. Nepavykus to padaryti, kreipkitės į mus asmenine „Facebook“ žinute arba ant paštomato nurodytu telefono numeriu.


Nurodykite el. pašto adresą ir telefono numerį

 
Taisyklingai nurodydami ne tik telefono numerį, bet ir el. pašto adresą – galėsite išvengti nesklandumų ir kuo greičiau gauti siuntos atsiėmimo kodą.


Siuntų peradresavimas

 
Šventiniu laikotarpiu dėl didelio siuntų srauto ir apkrovų, siuntos gali būti peradresuojamos į šalia esančius tuštesnius paštomatus tam, kad jos klientus pasiektų kiek įmanoma greičiau.


Naudinga informacija.

 
Savitarna verslui Prisijungti
Savitarna privatiems Prisijungti

Pagrindinis ofisas: Kauno g. 10, Ramučiai
LT-54466 Kauno rajonas
Vilniaus padalinys: Kirtimų 47-210, LT-02244 Vilnius

Įmonės kodas 300087912
PVM mokėtojo kodas LT100001549013
Bankas SEB bankas
A/s LT06 7044 0600 0472 4666

Informacija apie paslaugas klientams:
8 700 55077
Darbo laikas: I-V 8:00-19:00