E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.

Slapukas

„Omniva“ svetainėse naudojami slapukai. Slapukas yra nedidelis tekstinis duomenų rinkinys jūsų žiniatinklio naršyklėje. Svetainės siunčia slapukus į slapuko rinkmeną jūsų kompiuteryje.
 
Yra dviejų tipų slapukai:
  • Nuolatiniai slapukai lieka slapuko rinkmenoje jūsų kompiuteryje ilgam laikui. Jie gali būti naudojami, pavyzdžiui, siekiant nustatyti registruotus svetainių lankytojus ir pritaikyti svetainės turinį pagal jūsų poreikius arba rinkti statistinius duomenis.
  • Sesijos slapukai yra laikini, jie dingsta, kai paliekate svetainę arba uždarote savo žiniatinklio naršyklę. Sesijų slapukus galima naudoti tam tikrų svetainės funkcijų įgalinimui, pvz., paslaugų ar produkto pritaikymui. 

Laikoma, kad mūsų svetainių naudotojai sutinka su slapukų naudojimu, jei slapukai yra įgalinti jų naršyklės nustatymuose. Jei nesutinkate naudoti slapukus, daugelis mūsų svetainės paslaugų ir funkcijų gali būti apribotos.
 
Visada galite nuspręsti, ar leisite naudoti slapukus žiniatinklio naršyklėje. Jei nepageidaujate slapukų savo kompiuteryje, galite konfigūruoti žiniatinklio naršyklę, kad automatiškai išjungtumėte slapukus, arba jums būtų pranešta,  kai svetainė prašo leidimo pridėti slapuką. Jei norite atlikti reikiamus pakeitimus, pasinaudokite viena iš šių nuorodų.
Internet Explorer
Chrome
Firefox
Opera
Safari
 
Šios sąlygos gali būti keičiamos be įspėjimo, siekiant užtikrinti įstatymų ir (arba) reikalavimų slapukams laikymąsi.
VERSLO KLIENTAS Prisijungti
PRIVATUS KLIENTAS Prisijungti

Pagrindinis ofisas: Kauno g. 10, Ramučiai
LT-54466 Kauno rajonas
Vilniaus padalinys: Kirtimų 47-210, LT-02244 Vilnius

Įmonės kodas 300087912
PVM mokėtojo kodas LT100001549013
Bankas SEB bankas
A/s LT06 7044 0600 0472 4666

Informacija apie paslaugas klientams:
8 700 55077
Darbo laikas: I-V 8:00-19:00