E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.

Siuntų pristatymas Kalėdų laikotarpiu

Siuntų pristatymas Kalėdų laikotarpiu: ką svarbu žinoti?
 
Kalėdų laikotarpis siuntų pristatymui – ypatingas. Siuntų apimtys ženkliai išauga, o gruodžio pabaigoje laukia daug šventinių dienų, todėl norime atkreipti Jūsų dėmesį į tai, kaip keisis siuntų pristatymas „Omniva“ tinkle iki metų pabaigos.

Dėmėsio! Dėl ypatingai didelio siuntų srauto bei paštomatų apkrovimo, siuntos gali vėluoti ir būti pristatytos per kelias darbo dienas. Dedame visas pastangas, kad siuntos jus pasiektų laiku.
 
Jūsų siunta gali būti pristatyta į kitą artimiausią paštomatą.
Prieš šventinį periodą siuntų skaičius išauga iki dviejų kartų, todėl kartais paštomatai gali užsipildyti. Norėdami, kad siuntos Jus pasiektų kuo greičiau, trūkstant vietos Jūsų pasirinktame paštomate, ją pristatysime į kitą, kuo arčiau esantį laisvą paštomatą. Apie tai Jus būtinai informuosime nurodytais kontaktais. Prognozuojame, kad tokių situacijų, kai teks nukreipti siuntą į kitą paštomatą, gali susidaryti iki gruodžio 22 dienos (imtinai).
 
Atsiprašome dėl galimų nepatogumų, tačiau norime užtikrinti, kad siuntos Jus pasiektų per 1 darbo dieną. Jeigu dėl tokios situacijos kiltų labai daug nepatogumų, susisiekite su mumis ir mes pasistengsime Jums padėti.
 
Patarimas: šiemet daug investavome į „Omniva“ paštomatų plėtrą, atidarėme naujų paštomatų, bet pastebime, kad iš įpročio gyventojai vis dar dažniau siunčiasi siuntas į senuosius. Tai reiškia, kad naujieji paštomatai yra mažiau užpildomi. Susipažinkite, kur šiandien stovi mūsų paštomatai – galbūt Jums patogioje vietoje jau atidarytas naujas – tikėtina, kad jame dažniau rasite laisvos vietos savo siuntai.
 
Kaip bus pristatomos siuntos per šventines dienas?
„Omniva“ siuntas pristato per 1 darbo dieną, tačiau gruodžio pabaigoje laukia daug šventinių dienų. Todėl siųsdami siuntas per jas ar savaitgalį, atkreipkite dėmesį, kad jų pristatymas dėl ne darbo dienų užtruks.

Ką daryti pametus siuntą?
Jeigu jūsų siuntą nepristatyta laiku, arba vėluoja, parašykite elektroninį laišką į info@omniva.lt. Mūsų klientų aptarnavimo vadybininkai susisieks su jumis per 2 darbo dienas ir patikslins siuntos lokaciją. Jei siuntai bus suteiktas pamestos statusas, siuntos ieškosime dar 5 darbo dienas. Jeigu ir tuomet siuntos nepavyks surasti, prašysime jūsų užpildyti pretenzijos formą. Dėsime visas pastangas, kad šių procesų pavyktų išvengti ir visos siuntos pasieks jus laiku.
 
Lentelėje nurodytos pristatymo datos galioja siunčiant siuntas ir per paštomatus, ir per kurjerį Lietuvoje.
 
Siuntos išsiuntimo data Siunta bus pristatyta
Gruodžio 20 d. (ketvirtadienį) Gruodžio 21-24 d.
Gruodžio 21 d. (penktadienį) Gruodžio 27 d.
Gruodžio 31 d. (pirmadienį) 2019 m. sausio 2 d.
 
Patarimas: išvengti rūpesčių gali padėti planavimas – pasirūpinkite siuntomis iš anksto.
 
Pristatome džiaugsmą,
„Omniva“ komanda
VERSLO KLIENTAS Prisijungti
PRIVATUS KLIENTAS Prisijungti

Pagrindinis ofisas: Kauno g. 10, Ramučiai
LT-54466 Kauno rajonas
Vilniaus padalinys: Kirtimų 47-210, LT-02244 Vilnius

Įmonės kodas 300087912
PVM mokėtojo kodas LT100001549013
Bankas SEB bankas
A/s LT06 7044 0600 0472 4666

Informacija apie paslaugas klientams:
8 700 55077
Darbo laikas: I-V 8:00-19:00