E-service is not available at the moment, please try again later.
E-service is not available at the moment, please try again later.

E-sąskaitų paslaugos

Kodėl verta rinktis modernų e-sąskaitų faktūrų administravimą?
 
  • Tai greitas būdas gauti ir kurti sąskaitas faktūras e-sąskaitų sistemoje
  • Daugumoje buhalterinės apskaitos programų galima greitai aktyvinti e-sąskaitų sistemą – tam atlikti nereikia didelių programinės įrangos pokyčių
  • Sąskaitos faktūros saugomos ir archyvuojamos saugioje aplinkoje, atitinkančioje teisinius reikalavimus
  • Sukurti sprendimai tinka bet kokio dydžio įmonėms
Integruoti e-sąskaitų sprendimai tinka visoms – mažoms, vidutinio dydžio bei didelėms – įmonėms. Jūs galėsite siųsti sąskaitas faktūras bet kam – ir e-sąskaitų sistemos naudotojams, ir kitais e-sąskaitų faktūrų sprendimais besinaudojantiems klientams.
 
Naudodamiesi e-sąskaitų sistemos paslaugomis, galėsite siųsti sąskaitas faktūras įvairiais formatais. Turėsite galimybę siųsti skaitmenines sąskaitas faktūras, PDF failus, taip pat popierines sąskaitas faktūras. Mes siūlome visą administravimą – jeigu reikės, mes atspausdinsime sąskaitas faktūras ir pristatysime jas klientams. Sąskaitos faktūros gali būti siunčiamos visiems e-sąskaitų sistemos paslaugų naudotojams, įskaitant ir valstybines įstaigas bei savivaldybes, taip pat kitus e-sąskaitų sprendimus naudojančius klientus. Naudodamiesi e-sąskaitų sistema, Jūs taip pat galėsite siųsti sąskaitas faktūras privatiems ir juridiniams asmenims į internetinės bankininkystės sistemas.

Jūs taip pat galėsite gauti ir apdoroti pirkimo sąskaitas faktūras e-sąskaitų sistemoje. Skaitmeniniu formatu, pvz., PDF, arba popieriniu formatu gaunamos sąskaitos faktūros pirmiausia yra suskaitmeninamos, tuomet automatiškai per mūsų sistemą siunčiamos į Jūsų buhalterinės apskaitos sistemą ir galiausiai apdorojamos, naudojant elektroninį patvirtinimo procesą. Visos sąskaitos faktūros gali būti patvirtinamos elektroniniu būdu, archyvuojamos ir siunčiamos į internetinės bankininkystės sistemą apmokėjimui. Mūsų e-sąskaitų sistema gali būti lengvai susiejama su dauguma populiariausių buhalterinės apskaitos programų. Visi buhalterijos įrašai yra archyvuojami ir saugiai laikomi pagal galiojančius teisinius reikalavimus.

Naudodamiesi e-sąskaitų sistema, visas sąskaitas faktūras galėsite administruoti vienoje vietoje – jas patvirtinti, archyvuoti ir siųsti apmokėjimui.
 
VERSLO KLIENTAS Prisijungti
PRIVATUS KLIENTAS Prisijungti

Pagrindinis ofisas: Kauno g. 10, Ramučiai
LT-54466 Kauno rajonas
Vilniaus padalinys: Kirtimų 47-210, LT-02244 Vilnius

Įmonės kodas 300087912
PVM mokėtojo kodas LT100001549013
Bankas SEB bankas
A/s LT06 7044 0600 0472 4666

Informacija apie paslaugas klientams:
8 700 55077
Darbo laikas: I-V 8:00-19:00