Kaip išsiųsti siuntinį?

Užregistruokite savo siuntinį mūsų svetainės savitarnoje. Taip Jūs sutaupysite laiko, nes atvykus prie paštomato nereikės pildyti visų duomenų.
 

KAIP UŽREGISTRUOTI SIUNTINĮ SVETAINĖS SAVITARNOJE?

 1. Norėdami užregistruoti siuntinį, turite prisijungti prie mūsų svetainės savitarnos. Jums nereikės iš naujo suvedinėti savo duomenų, nes jie bus išsaugoti. Svetainės savitarnoje išsaugomi visi anksčiau suvesti pristatymo adresai. Tai yra patogu dažnai siunčiant siuntinius tiems patiems gavėjams.
 2. Atsispausdinkite siuntos lipduką (adreso kortelę) ir priklijuokite jį ant siuntinio. Jeigu neturite galimybės atsispausdinti, tą galima padaryti prie paštomato.
 3. Norėdami išsiųsti iš anksto paruoštą siuntinį su atspausdintu siuntos lipduku, pasirinkite „Siųsti siuntinį privačiam klientui“. Paskui pasirinkite „Nuskaityti brūkšninį kodą“ ir nuskaitykite siuntinio brūkšninį kodą. Skaitytuvą rasite paštomate, po mokėjimo terminalu.
 4. Atsidarius durelėms įdėkite siuntinį, uždarykite duris ir patvirtinkite, kad siuntinys įdėtas, paspaudę „Patvirtinti“. Jeigu reikia, už papildomą mokestį galite naudoti didesnį skyrių. Po patvirtinimo galėsite atsispausdinti kvitą.


Dėmesio! Registruodami savo siuntinį savitarnoje, galite užsakyti papildomas paslaugas: ATSARGIAI, PATVIRTINIMAS SIUNTĖJUI sms žinute ar el. laišku, kai siuntinys bus paimtas. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad negalėsite pasirinkti papildomų paslaugų mūsų siuntų savitarnos terminale.
 
 • Ką daryti, jeigu neturite galimybės atsispausdinti siuntos lipduko (adreso kortelės)?
  Jeigu pildant siuntos duomenis, neturite galimybės atsispausdinti siuntos lipduko iš karto, pasirinkite „Siųsti siuntinio kodą sms žinute ir atsispausdinti siuntos lipduką prie siuntų terminalo“. Mes atsiųsime Jums siuntinio kodą sms žinute. Atvykus prie siuntų savitarnos terminalo, palieskite ekraną ir suveskite sms žinutėje gautą kodą. Teisingai suvedus gautą kodą, siuntų terminalas atspausdins siuntos lipduką, kurį rasite po mokėjimo terminalu. Prieš klijuodami lipduką ant siuntinio įsitikinkite, kad visi duomenys teisingi.

  Nuskaičius siuntos lipduko brūkšninį kodą, skyriaus durelės automatiškai atsidarys ir Jūs galėsite įdėti siuntinį. Patvirtinkite, kad įdėjote siuntinį, paspausdami „Patvirtinti“. Jeigu reikia, už papildomą mokestį galite naudoti didesnį siuntinio skyrių. Patvirtinę siuntinį galite atsispausdinti kvitą. Dėmesio! Esant šaltam orui, kvito spausdinimas gali užtrukti ilgiau.
 • Ką daryti su anksčiau atspausdintu siuntos lipduku (adreso kortele)?
  Užregistravę siuntinį savitarnoje ir atsispausdinę siuntos lipduką turite įsitikinti, kad duomenys ant lipduko yra aiškiai įskaitomi, o brūkšninis kodas nepažeistas. Pažeistą lipduką galima pakeisti atspausdinus naują lipduką iš užsakymo patvirtinimo rinkmenos. Registruotas naudotojas, kuris prisijungė prie savo savitarnos, gali atsispausdinti naują siuntos lipduką.
KAIP REGISTRUOTI SAVO SIUNTINĮ PRIE SAVITARNOS SIUNTŲ TERMINALO?

 

 • Nuneškite siuntinį prie artimiausio siuntų terminalo.
 • Pasirinkite siūlomą meniu kalbą, po to „Siųsti siuntą“.
 • Pasirinkite šalį, į kurią siųsite, ir siuntinio dydį.
 • Vadovaudamiesi nurodymais pasirinkite ir įveskite reikalaujamus duomenis.
 • Sumokėkite naudodami savo banko kortelę.
 • Ant siuntinio viršaus užklijuokite siuntos lipduką. Siuntos lipduką, atspausdintą siuntų terminale, rasite dėkle, esančiame po mokėjimo terminalu.
 • Patikrinkite, ar adresas ant lipduko yra tikslus ir nuskenuokite brūkšninį kodą. Skaitytuvą rasite kairėje pusėje po pagrindiniu ekranu.
 • Įdėkite siuntinį į atidarytą skyrių, uždarykite dureles ir patvirtinkite paspaudę „Patvirtinti“.
 • Jeigu reikalingas kvitas, galite jį iškart atsispausdinti.
Savitarna verslui Prisijungti
Savitarna privatiems Prisijungti

Pagrindinis ofisas: Kauno g. 10, Ramučiai
LT-54466 Kauno rajonas
Vilniaus padalinys: Kirtimų 47-210, LT-02244 Vilnius

Įmonės kodas 300087912
PVM mokėtojo kodas LT100001549013
Bankas SEB bankas
A/s LT06 7044 0600 0472 4666

Informacija apie paslaugas klientams:
8 700 55077
Darbo laikas: I-V 8:00-19:00