Asmens duomenų tvarkymas bendrovėje Omniva LT

Teikdama paslaugas klientams, Omniva LT tvarko klientų asmens duomenis. Duomenys, kuriuos Omniva LT renka apie klientą, priklauso nuo to, kokia paslauga klientas naudojasi. Tvarkydami asmens duomenis daug dėmesio skiriame tam, kad užtikrintume, jog Omniva LT klientų patikėti asmens duomenys būtų apsaugoti ir kad jie būtų tvarkomi laikantis duomenų apsaugos principų. Norėdami gauti išsamesnės informacijos, skaitykite klientų duomenų tvarkymo principus.

Papildomus klausimus apie asmens duomenų apsaugą galite siųsti el. paštu [email protected].

 

Kas yra asmens duomenys?

Asmens duomenys - tai bet kokia informacija apie asmenį, kuri leidžia identifikuoti asmenį, arba kurio tapatybė gali būti nustatyta. Jei pagal asmens duomenis galima atskirti vieną asmenį nuo kitų, labai tikėtina, kad tokie duomenys yra asmens duomenys. Be asmens vardo ir pavardės, asmens kodo, pašto adreso ir tinklo identifikatorių, asmens duomenys gali būti bet kokie kiti duomenys, išreiškiantys asmens prigimtines, psichologines, fiziologines, ekonomines, kultūrines ar socialines savybes, santykius ir priklausomybę tam tikroms grupėms.

Kas yra asmens duomenų tvarkymas?

Asmens duomenų tvarkymas - tai bet kokia veikla, atliekama su asmens duomenimis. Tai, be kita ko, yra duomenų rinkimas, saugojimas, perdavimas, keitimas, ištrynimas, sisteminimas ir duomenų skaitymas.

Kas yra Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas (BDAR)?

Nuo 2018 m. gegužės 25 d. Europos Sąjungoje taikomas Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas sukuria suderintą taisyklių rinkinį, taikomą visiems ES tvarkomiems asmens duomenims. Jo tikslas - užtikrinti geresnę asmens duomenų apsaugą, suteikiant asmenims didesnę jų duomenų kontrolę bei apsaugą . 2016 m. gegužės 4 d. BDAR buvo paskelbtas Europos Sąjungos oficialiajame leidinyje, kuri galite peržiūrėti čia.

 

Klientų duomenų tvarkymo principai

 

Slapukų politika

 

Užklausa dėl asmens duomenų tvarkymo

   
Savitarna verslui Prisijungti
Savitarna privatiems Prisijungti

Pagrindinis ofisas: Kauno g. 10, Ramučiai
LT-54466 Kauno rajonas
Vilniaus padalinys: Kirtimų 47-210, LT-02244 Vilnius

Įmonės kodas 300087912
PVM mokėtojo kodas LT100001549013
Bankas SEB bankas
A/s LT06 7044 0600 0472 4666

Informacija apie paslaugas klientams:
8 700 55077
Darbo laikas: I-V 8:00-19:00