Apie mus

 
Mūsų vizija
Siekiame iki 2026 m. tapti prioritetiniu logistikos operatoriumi, atsakingai ir tvariai užtikrinančiu sklandžias integruotas daugiakanales paslaugas.
 
Mūsų misija
Rūpestingai ir su džiaugsmu pristatyti siuntas tam, kad priartintume pasaulį arčiau kiekvieno žmogaus. 
 
Mūsų vertybės

Mums rūpi
Mes visuomet veikiame su dideliu rūpesčiu ir pagarba, atsakingai įgyvendindami mums patikėtas užduotis ir tausodami supančią aplinką. Mes vertiname ir atidžiai klausomės vieni kitų, partnerių bei klientų.

Mes esame atviri
Mes skatiname naujas idėjas, kurios padeda augti ir tobulėti ne tik kaip asmenybėms, bet ir savo srities ekspertams, kuriantiems vertę įmonei. Mes nebijome ekperimentuoti, o suklydus – esame pasiruošę mokytis iš savo klaidų.

Mes esame patikimi
Mes žadame tik tai, ką galime įgyvendinti, ir visuomet įvykdome tai, ką esame pažadėję. Mes visuomet prisiimame atsakomybę už savo darbą bei veiklą OMNIVA!

Mes mėgaujamės savo darbu ir pasiekimais
Mes skatiname partneriškumą ir padedame žengti papildomą žingsnį, švęsti pasiekimus ir pagirti vienas kitą už vertingą indėlį ir produktyvų komandinį darbą.


OMNIVA istorija siekia 17-a amžių, kai pradėtos steigti pašto paslaugos Estijoje. Šiandien šis svarbus darbas tęsiamas visose trijose Baltijos šalyse. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad paprasčiausiai pristatome siuntas, bet mes žinome, kad tai yra kur kas daugiau. Kiekvienas siuntos pristatymas – tai sveikinimas, gera žinia, dovana ar netikėta staigmena. Trumpai tariant – pagrindinės džiaugsmo detalės. Būtent todėl mūsų pagrindinė žinia sau ir kitiems – „Pristatome džiaugsmą!”.

Nors esame pasiryžę pristatyti džiaugsmą visus metus, yra laikas, kada mūsų žmonėms reikia labiausiai – Kalėdos. Tai metas, kai duodame. Ir siunčiame. Ir gauname. Todėl visus metus treniruojamės šiam ypatingam ir užimtam metų laikui. Šventinė Kalėdų nuotaika mus lydi net karščiausiomis vasaros dienomis. Visus metus į kiekvieną siuntą žvelgiame kaip į šiltų jausmų kupiną dovaną. Ir mūsų rūšiavimo centro darbuotojai, ir kurjeriai taip rūpinasi siuntomis, kad galėtų konkuruoti net su pačiu Kalėdų Seneliu. O pokalbis su klientų aptarnavimo centru prilygsta pokalbiui su artimu draugu. Mes džiuginame savo klientus, o tai džiugina mūsų verslo partnerius.

Bet tai dar ne viskas. Kartais mėgstame netikėtai sukurti šventinę nuotaiką, nustebinti žmones maloniomis staigmenomis: gražia asmenine žinute, muzika siuntų terminale, svetingumu, o gal net netikėta svajonių dovana!

Šis ypatingas rūpestis ir nesibaigianti šventinė nuotaika pavertė mus pirmaujančia siuntų pristatymo įmone Baltijos šalyse, galinčia teikti džiaugsmą – kiekvienam.

OMNIVA. Pristatome džiaugsmą!
  • Koncernas
    „Omniva“ koncernui priklauso motininė kompanija AS „Eesti Post“, Estijoje esanti dukterinė įmonė AS „Maksekeskus“, dukterinė įmonė Lietuvoje - UAB „Omniva LT“, dukterinė įmonė Latvijoje - SIA „Omniva“.
Savitarna verslui Prisijungti
Savitarna privatiems Prisijungti

Pagrindinis ofisas: Kauno g. 10, Ramučiai
LT-54466 Kauno rajonas
Vilniaus padalinys: Kirtimų 47-210, LT-02244 Vilnius

Įmonės kodas 300087912
PVM mokėtojo kodas LT100001549013
Bankas SEB bankas
A/s LT06 7044 0600 0472 4666

Informacija apie paslaugas klientams:
8 700 55077
Darbo laikas: I-V 8:00-19:00