Slapukų politika

Slapukai svetainėje yra naudojami norit suteikti klientams geriausią patirtį. Kai kurie slapukai yra būtini svetainės funkcionavimui palaikyti. Šie slapukai tvarkomi teisėto intereso pagrindu, todėl kliento sutikimas šiems slapukams nėra reikalingas. Papildomi slapukai, gerinantys naršymo patirtį ir užtikrinantys asmeninius pasiūlymus, tame tarpe reklamas ir partnerių pasiūlymus, yra aktyvuojami tik su kliento sutikimu. Nenustatysime neprivalomų slapukų kliento naršyklėje, be kliento sutikimo. Žemiau gali rasti detalesnę informaciją apie renkamus sausainukus (privalomus ir pasirinktinus) mūsų puslapyje.
 
Kas yra slapukai?

Slapukai – tai nedideli tekstiniai failai, kuriuos lankomos svetainės įrašo į naudotojo įrenginį. Slapukai naudojami įvairiais tikslais ir turi skirtingas galiojimo datas.
Kai kurie slapukai vadinami „sesijos slapukais“, kurie tampa negaliojantys, kai tik naudotojas uždaro savo interneto naršyklę. „Nuolatiniai slapukai“ išlieka įrenginyje tam tikrą laiką. Keletą kartų apsilankius interneto svetainėje, naudotojo interneto naršyklė nuskaito nuolatinių slapukų informaciją iš įrenginio ir nusiunčia ją atgal į interneto svetainę arba slapuką įdiegusiam elementui.

 
Kodėl naudojami slapukai?

Siekdami suteikti Jums geriausią naudotojo patirtį, svetainėje naudojame slapukus. Slapukai leidžia padaryti svetainę veiksmingesnę ir suteikti lankytojui geresnę naršymo internete patirtį. Slapukų dėka mūsų serveriai atpažįsta jūsų įrenginius ir gali automatiškai pritaikyti svetainės turinį prie jūsų nustatymų ir poreikių. Slapukai taip pat teikia mums naudotojų statistinius duomenis, kurie leidžia išmatuoti ir įvertinti svetainės veikimą. Gautą informaciją naudojame svetainės patogumui ir turiniui gerinti. Sesijos slapukai turi būti įjungti, kad galėtumėte naudotis svetaine, ir bus ištrinti iš karto uždarius interneto naršyklę.
 
Kokius slapukus naudojame?

Būtinieji slapukai
Būtini slapukai padeda užtikrinti, kad svetainė būtų tinkama naudoti, tai leidžia atlikti tokias pagrindines funkcijas kaip puslapio navigacija ir prieiga prie saugių svetainės sričių. Be šių slapukų svetainė negali tinkamai veikti.

Funkciniai slapukai
Šie slapukai taip pat žinomi kaip „funkcionalumo slapukai“, leidžiantys svetainei įsiminti Jūsų praeityje atliktus pasirinkimus, pavyzdžiui, kokią kalbą renkatės, kokiame regione esate arba koks yra Jūsų naudotojo vardas ir slaptažodis automatiniam prisijungimui.

Statistiniai slapukai
Statistikos slapukai naudojami siekiant suskaičiuoti apsilankymus ir srauto šaltinius mūsų svetainėje, suteikti mums galimybę įvertinti ir pagerinti mūsų svetainės veikimą. Jie padeda mums suprasti, kurie puslapiai lankomi dažniausiai, ir pamatyti, kaip naudotojai juda mūsų svetainėse. Jei atsisakysite šių slapukų, Jūsų apsilankymas nebus įtrauktas į mūsų statistiką.

Rinkodaros slapukai
Rinkodaros slapukai naudojami siekiant suprasti Jūsų turinio nuostatas mūsų svetainėje, pateikti Jums aktualiausią informaciją apie mūsų produktus ir paslaugas, pagerinti tikslinę rinkodarą ir pagerinti Jūsų naudotojo patirtį mūsų svetainėje. Šie slapukai gali būti naudojami mūsų reklamos kampanijoms trečiųjų šalių svetainėse. Tokiais atvejais galime gauti informacijos apie mūsų patikimų partnerių svetaines, kuriose susidūrėte su mūsų reklamos turiniu. Jei atsisakote šių slapukų, Jums bus rodomi bendresnio pobūdžio skelbimai ir nebematysite temų, kurios Jus galėtų dominti.

Omniva naudoja trečiųjų šalių slapukus: Google Analytics, Hotja, Facebook ir kt.

Slapukų renkami duomenys:
 
  • Įrenginio arba tinklo adresas (IP adresas)
  • Įrenginio arba tinklo paslaugų teikėjo pavadinimas ir adresas
  • Apsilankymo laikas (laikas, data, metai)
  • Duomenys apie ankstesnį apsilankymą svetainėje
  • Duomenys apie lankomą svetainę
  • Duomenys apie apsilankymo svetainėje trukmę
  • Duomenys apie naudotą interneto naršyklę ir įrenginio operacinę sistemą
  • Techniniai duomenys (pvz., duomenys apie naudotus įskiepius („Flash“, „Java“ ir kt.))
  • Autorizacija
  Jei norite apriboti ar uždrausti slapukų priėmimą ir saugojimą Jūsų naudojamuose įrenginiuose arba ištrinti anksčiau išsaugotus slapukus, tai galite padaryti pakeisdami savo naršyklės nustatymus.
 
Kaip išjungti slapukus skirtingose naršyklėse?

Slapukus naršyklėje galite įjungti keliais paprastais veiksmais. Tačiau skirtingose naršyklėse šis procesas šiek tiek skiriasi. Norėdami gauti išsamias instrukcijas, toliau pasirinkite savo naršyklę.

Google Chrome
Microsoft Edge
Mozilla Firefox
Apple Safari
Internet Explorer (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7)
 
Sutikimo dėl slapukų keitimas arba atšaukimas

Bet kuriuo metu galite pakeisti slapukus, kuriuos buvote pasirikę leisti mums naudoti. Svetainės veikimui reikalingų slapukų pašalinti negalima.
Norėdami pakeisti slapukų nustatymus, spustelėkite šią piktogramą tinklalapyje .

Informacijos keitimas

Omniva slapukų politikos sąlygos gali būti keičiamos bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo siekiant užtikrinti, kad būtų lakomas teisės aktų ir (arba) sutikimų valdymo nuostatų.
Taip pat susipažinkite su Asmens duomenų tvarkymas Omniva bendrovėje.
Savitarna verslui Prisijungti
Savitarna privatiems Prisijungti

Pagrindinis ofisas: Kauno g. 10, Ramučiai
LT-54466 Kauno rajonas
Vilniaus padalinys: Kirtimų 47-210, LT-02244 Vilnius

Įmonės kodas 300087912
PVM mokėtojo kodas LT100001549013
Bankas SEB bankas
A/s LT06 7044 0600 0472 4666

Informacija apie paslaugas klientams:
8 700 55077
Darbo laikas: I-V 8:00-19:00